Психотерапевтична поліклініка (анонімно)

Тип
полиция/медицина
Страна
Украина
Город
Сумы
Цель
Здоровье и медицина
Адрес
Улица Куликовская, 27
Веб сайт
www.vsklinik.com.ua
Номер телефона
+380(50)244-53-63

Ссылки поделиться

Психотерапевтична поліклініка в місті Суми

надає послуги 

конфіденційно (АНОНІМНО)

Психотерапевтична поліклініка - це структурний підрозділ медичного центру, який працює відповідно до ліцензії Міністерства охорони здоров'я України та проведеної акредитації медичного закладу.

Метою психотерапевтичної діяльності поліклініки є об'єднання команди фахівців різного профілю - психотерапевтів, психіатрів, наркологів, терапевтів, невропатологів, ендокринологів, логопедів та інших фахівців, які ведуть прийом на умовах конфіденційності (анонімності),що дає відвідувачам право вибору лікувального закладу відповідно до Конституції України.

Лікарями-наркологами в сучасних, комфортних умовах надається кваліфікована медична допомога з виведення з запою, вирішення проблем алкогольної, ігрової, тютюнової залежності.

Лікарі-психіатри поліклініки допоможуть вирішити весь спектр проблем у своїй галузі, починаючи від депресій, епілепсії та інших хронічних психічних захворювань.

Кваліфіковані психотерапевти нададуть допомогу при неврозах, страхи, розлади сну, невпевненості, знімуть стрес, нервове перенапруження.

Наші послуги охоплюють всі основні стану психотерапевтичної, психіатричної, наркологічної, неврологічної допомоги, а саме: консультативний прийом, постановку діагнозу, клініко-лабораторне дослідження у сучасній лабораторії, яка оснащена устаткуванням експертного класу, яка входить в структуру медичного центру, комплексне лікування сучасними фармакологічними засобами та апаратурою -лазеротерапія, плазмаферез, електросон та ін.

У своїй роботі фахівці поліклініки керуються стандартами надання медичної допомоги. Штат поліклініки складається з досвідчених кваліфікованих спеціалістів вищої категорії, кандидатом медичних наук, заслужених лікарів України. У разі необхідності на консультативний прийом залучаються професори та доценти профільних кафедр медичного інституту.

Робота з пацієнтами поліклініки ведеться індивідуально під кожного пацієнта підбирається ексклюзивне лікування і психотерапевтичний супровід. Повна конфіденційність, професіоналізм, розуміння і доброзичливість – кредо фахівців психотерапевтичної поліклініки.

Консультація лікарями-фахівцями проводиться на основі професіоналізму, доброзичливості. Прийом ведуть спеціалісти вищої категорії, кандидати медичних наук, заслужені лікарі України.

  •   Оплата картой  true
  •   Wi-fi  true
  •   Парковка  true
Показать путь к объекту

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы написать свой отзыв

Отзывы

Отзывов не найдено, будь первым!