ГУ НП в Сумській області

Тип
городские службы
Страна
Украина
Город
Сумы
Цель
Веселье
Адрес
вул. Г.Кондратьєва, 23,
Веб сайт
su.npu.gov.ua/uk/
Email
pg@su.npu.gov.ua
Номер телефона
(0542) 66-70-10

Ссылки поделиться


У серпні 1939 року, в зв’язку з переводом Гребченка І.К. до апарату НКВС УРСР, начальником обласної міліції призначається старший лейтенант міліції Коваль Михайло Іванович, який до цього часу працював заступником у Гребченка І.К.. Те що не встиг зробити за короткий термін Гребченко І.К. лягло на плечі тільки призначеного начальника міліції Сумської області.

У червні 1941 року на посаду начальника управління міліції по Сумській області призначається Комісаров Василь Сидорович, який також працював заступником начальника міліції Сумської області.

У 1950 році на посаду начальника управління міліції Сумської області був призначений майор, у подальшому перший в області комісар міліції ІІІ рангу, Ковальов Іван Матвійович, який працював на різних посадах в органах НКВС, НКДБ, у тому числі очолював Сумський, Путивльський та Охтирський райвідділи НКВС.

Після відрядження Ковальова І.М. до КНДР у 1955 році обласну міліцію очолив полковник міліції Гречин Григорій Павлович, який до цього часу працював на посаді заступника начальника управління міліції УМВС Чернівецької області.

З 1953 року УМВС Сумської області, а з 1956 року УВС Сумського облвиконкому очолює полковник внутрішньої служби Гужва Олексій Васильович, який до цього часу працював на різних посадах в Дніпропетровській та Закарпатській областях. Велика увага з боку Гречина Г.П. та Гужви О.В. приділялася розкриттю злочинів минулих років.

З липня 1958 року по 19 квітня 1974 року Ковальов І.М. знову очолює УВС Сумської обласної Ради депутатів трудящих.

У квітні 1974 року на посаду начальника УВС Сумського облвиконкому призначається полковник внутрішньої служби (згодом генерал-майор міліції) Вошкін Юрій Андрійович, який до цього часу працював на радянській та партійній роботі. За час перебування на посаді начальника УВС було збудовано нову 10-ти поверхову адмінбудівлю УВС та поліклініку.

У грудні 1983 року на посаду начальника УВС Сумського облвиконкому призначено полковника міліції (згодом генерал-майор міліції) Сітала Володимира Степановича, який до цього часу займав посаду заступника начальника УВС Кримського облвиконкому – начальника УВС м. Ялти.

У липні 1992 року начальником УВС Сумської області призначається полковник міліції (згодом генерал-майор міліції) Пасюта Микола Ілліч, колишній начальник УВС м.Суми.

З вересня 1993 року начальником УМВС в Сумській області призначається полковник міліції (згодом генерал-майор міліції) Лузан Віктор Павлович.

Лузан В.П. брав активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, проходячи службу на посаді заступника начальника УВС Київського облвиконкому по службі в 30-кілометровій зоні Чорнобильської АЕС, а згодом як командир зведеного загону УВС Сумського облвиконкому з охорони громадського порядку у м. Чорнобиль та Чорнобильському районі.

З березня 1995 року по квітень 1999 року начальник УМВС України в Сумській області генерал-майор міліції Пєтухов Валерій Аркадійович.

У квітні 1999 року начальником УМВС в Сумській області призначено полковника міліції (з серпня 1999 року генерал-майор міліції) Плеханова Миколу Антоновича.

З лютого 2005 року начальником Управління МВС України в Сумській області призначено генерал - майора міліції Горпинченка Володимира Михайловича.

З квітня 2009 року - начальник Головного Управління МВС України в Сумській області генерал-майор міліції Москальчук Олександр Олександрович.

З квітня 2010 року начальником Головного Управління МВС України в Сумській області призначено полковника міліції (з серпня 2011 року генерал-майор міліції) Дяченка Петра Миколайовича.

З червня 2012 року начальником УМВС України в Сумській області призначено полковника міліції (з грудня 2012 генерал-майор міліції) Демченка Олега Михайловича

З 07 березня 2013  - начальником УМВС України в Сумській області призначено генерал-майора міліції Козицького Віктора Івановича

З 01 березня 2014  - начальником УМВС України в Сумській області призначено полковника міліції Річкаля Анатолія Яковича

  •   Парковка  true
Показать путь к объекту

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь, чтобы написать свой отзыв

Отзывы

Отзывов не найдено, будь первым!